„Zdrowa woda- zadowoleni klienci”

To motto odzwierciedla filozofię działania naszej firmy. 

Wiemy jak trudno pielęgnować zbiorniki wodne czy to z roślinnością, czy z rybami czy też zbiorniki dekoracyjne. Słońce, wysokie i niskie temperatury, osady denne z czasem  zmieniają zbiornik w sadzawkę z zieloną, brązową, brzydko pachnącą wodą. Dostępne środki biologiczne czy chemiczne nie zawsze są skuteczne, albo nie na długo.

Testując dostępne na innych rynkach preparaty najskuteczniejsze okazały się produkty marki SÖLL które, są skuteczne, działają długotrwale, a przede wszystkim są przyjazne naturze i środowisku dzięki zawartym w nich naturalnym substancjom czynnym.

Firma SÖLL GmbH mimo, iż jest światowym producentem i liderem na rynku niemieckim dotychczas nie była obecna w Polsce. Podjęliśmy się wprowadzenia na rynek Polski szerokiej oferty produktów marki SÖLL bo jesteśmy pewni sukcesu –przyszłość należy do nowoczesnych, ekologicznych produktów, których jakość potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty oraz ponad 100 patentów.  

Od teraz również państwo możecie cieszyć się ŻYJĄCĄ CZYSTĄ WODĄ. 

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodnymi planami pielęgnacji wody w zbiornikach wodnych oraz pełną ofertą produktów marki SÖLL.

 

Zadowolenie i zaufanie przez jakość i niezawodność
 
Soll Polska - Założenie oczka wodnego lub wymiana wody